Kerületvezető

bővülő csapatába KERÜLETVEZETŐ munkatársat keresünk.

Hosszútávú együttműködésre keressük nagy tapasztalattal rendelkező kerületvezető munkatársunkat, Budapest és környéki fenntartási munkálatok irányítására és koordinálására!

Mik lesznek a feladatai?

  • Gyakorlati kivitelezés, melyhez B kategóriás jogosítvány szükséges
  • Fizikai állomány irányítása, azok munkavégzésének ellenőrzése
  • A terület Megrendelőjével való kapcsolattartás
  • Fenntartási munkálatokhoz kapcsolódó szoftver kezelése
  • Havi elszámolások pontos összeállítása

Amint kérünk?

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felsőfokú végzettség (szakirányú)
  • Közép, de legalább alap szintű MS Office ismeretek (excel, word)
  • Jó koordinációs és kommunikációs képesség

Mit kínálunk?

  • Versenyképes fizetés, próbaidő lejártát követően cafetéria juttatással
  • Hosszútávra szóló, biztonságos megélhetést nyújtó lehetőséget
  • Jelenlegi piaci helyzetben is stabil vállalati háttér
  • Folyamatosan garantáljuk a teljes munkaidőben történő munkavégzést
  • Jó hangulatú dinamikus csapat
  • Továbbképzési lehetőség
  • Elhivatott munkáját anyagilag is megbecsüljük

Mivel foglalkozunk és mire számíthat, ha csatlakozik hozzánk?

Budapest egyik vezető kertészeti és nagyfelületű zöldterület-fenntartó cége vagyunk. Csapatunk jelenleg több mint 60 főt számlál. A parkok és közterek karbantartása mellett jelentős beruházások kivitelezésében is részt veszünk. Munkafolyamatainkat a legújabb technológiák alkalmazásával tesszük hatékonnyá.

Csatlakozzon a Parkfenntartó Kft. csapatához!

A jelentkezéshez kérjük csatolja szakmai életrajzát és adja meg telefonos elérhetőségét!

    Kapcsolat

    Keresse bizalommal szakértő kollégáinkat építési és fenntartási munkákra vonatkozó kérdéseivel és árajánlat kérésével, vagy a gondozott területekhez kapcsolódó észrevételeivel.