Kertész szakmunkás

Mik lesznek a feladatai?

  • gyakorlati kivitelezés és karbantartás
  • gépi fűnyírás, melyhez B kategóriás jogosítvány szükséges
  • gondozás, bozótvágás, metszés, gyomlálás
  • téli időszakban hókotrás
  • legfőképp Budapesten vagy a főváros környékén
Hosszútávú együttműködésre keressük zöldterület-karbantartó, kertész tapasztalattal rendelkező munkatársunkat, budapesti munkavégzésre! A gépkezelői tapasztalatot nagyra értékeljük!

Mit kínálunk?

  • hosszú távra szóló, biztonságos megélhetést nyújtó lehetőséget
  • jelenlegi helyzetben is stabil vállalati hátteret
  • folyamatosan garantáljuk a teljes munkaidőben történő munkavégzést
  • elhivatott munkáját anyagilag is megbecsüljük

Mivel foglalkozunk és mire számíthat, ha csatlakozik hozzánk?

Budapest egyik vezető kertészeti és nagyfelületű zöldterület-fenntartó cége vagyunk. Csapatunk jelenleg több mint 60 főt számlál. A parkok és közterek karbantartása mellett jelentős beruházások kivitelezésében is részt veszünk. Munkafolyamatainkat a legújabb technológiák alkalmazásával tesszük hatékonnyá.

Csatlakozzon a Parkfenntartó Kft. csapatához!

A jelentkezéshez kérjük csatolja szakmai életrajzát és adja meg telefonos elérhetőségét!

    Kapcsolat

    Keresse bizalommal szakértő kollégáinkat építési és fenntartási munkákra vonatkozó kérdéseivel és árajánlat kérésével, vagy a gondozott területekhez kapcsolódó észrevételeivel.